1 / 4
Macbook Air 13 mid 2014
300 €
24.10.2022 09:53

Куманово / Куманово

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Macbook Air core i5 8GB ram 250 ssd storage 13.3 inch socuvani kako novi Doneseni od Germania koristeni se Call center so dobri bateri i orginalni adapteri!
Mac OS Big Sur.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од: Претпријатие

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Macbook pro Retina 15 Mid 2015

600 €

Macbook pro (15-inch Mid 2009)

140 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам