1 / 7
SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT.SKOPJE.PINTIJA KISELA VODA
По Договор
07.09.2022 00:06

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2000 m²

Греење:

Струја

. SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT.SKOPJE.PINTIJA OPSTINA KISELA VODA. Pred Most. Dracevo 070307313

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

ba
Потврден огласувач
070307314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам