1 / 3
VOLVO I SCANIA
1 €
24.09.2022 18:55

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat dva kamioni Volvo i Scania
Registrirani i vo vozna sostojba
Za poveke info dzvonete na:
078 453 240
078 453 240
078 453 240

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Bufnas
Потврден огласувач
075588893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам