1 / 12
Seat Leon 2.0 TDI 2010 godina
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.12.2022 22:34

Делчево / Делчево

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🚗 SEAT 🚘
✔️✔️LEON ✔️✔️
➖ ➖2.0TDI 103KW
➖➖ 2010GODINA


➡️BORD KOMPJUTER
➡️TEMPOMAT
➡️SENZOR ZA DOZD
➡️RACEN MENJAC 6+R
➡️AUX i USB
➡️ALUMINSKI BANDASI SO NOVI GUMI
➡️ABS
➡️ESP
➡️HROM LAJSNI
➡️ELEKTRIKA NA STAKLA
➡️MULTIFUNCIONALNO RADIO
➡️EURO 5
➡️SOBIRANJE NA RETROVIZORI
➡️BIXENON ADAPTIVE FAROVI SO LUPA
➡️CENTRALNO SO 2 ORIGINALNI KLUCEVI
➡️ZATEMNETI FABRICKI STAKLA
➡️KOZEN VOLAN SO KOMANDI

KOLATA E PRVA BOJA SE E FABRICKI NA NEA KAKO OD NADVOR TAKA I OD VNATRE BEZ GREBANICI I FARBANICI BEZ DENAR VLOG VREDI DA SE VIDI
Moze zamena za vozilo do 3000 evra
(po moznost audi A4)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076355884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам