1 / 12
Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje
По Договор
08.08.2022 15:30

Прилеп / Прилеп

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko podracje vo Prilep na samo nekolku metri od novata avtobuska stanica. Za podetalni informacii na brojot:
075-209-201
075-209-201
075-209-201
075-209-201
075-209-201
075-209-201
075-209-201
075-209-201
075-209-201

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

MKD
Потврден огласувач
077991556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам