1 / 12
Voge 300DS
3.700 €
10.01.2023 10:19

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Туринг

Година:

2020

Модел:

Voge 300DS

Tехнички податоци:
• зафатнина: .............................. 292 cm³
• мотор: ....................................... 4-тактен
• сила: .......................................... 19 kw / 25.8 ks
• ладење: .................................... водено
• кочници: ................................... ABS - дискови / диск
• тежина: ..................................... 170 kg
• резервоар: ............................... 15 lit
• гуми: .......................................... 110/70-17 • 150/60-17

Дел од стандардна опрема:
• прегледна дигитална командна табла
• држач за куфер
• комплетно LED светлосна група
• комфорно седиште дизајнирано во еден дел
• визир за заштита од ветер
• спортски држач за таблица
• заден спортски амортизер со подесување
• UPSIDE-DOWN 35 mm предна вилушка
• високо квалитетен ABS состав на пластика
• Спотски издув Акрапович(плус фабрички издув)
• Високо квалитетен и стабилен држач за телефон
• Повеќенаменски приклучок од 12V
Прва регистрација е направена на 25.02.2022
Направен прв сервис на 1000км со најквалитетно масло Motul 7100 10w-40
и филтер за масло.
Потрошувачка од 2.5l до 3.5l на 100км во зависност од стилот на возење
Моторот е буквално како од салон нема ни една гребнатина.
Со моторот доаѓа и штендер (во зависност од договор) посебно правен за овој модел, не универзален.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Благојче
Потврден огласувач
076276333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам