1 / 6
Gumi Pirelli 245/35/20
300 €
28.01.2023 16:30

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

245

Висина:

35

Дијаметар:

20

4 gumi solidno zachuvani i ima ushte mnogu vozenje vo niv, ispravni so garancija, imaat vnatreshen sloj za da ne stvara buchava gumata.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075901817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам