1 / 6
Mercedes Sprinter 310 cdi tovarno
1 €
Цената е фиксна
13.09.2022 21:31

Кавадарци / Кавадарци

SE PRODAVA Mercedes Sprinter 310 cdi tovarno, god. na proizvodstvo 2013.god.vo perfektna sostojba. Registrirano do 12 m, 2022 god. 165.000 km
CENA po dogovor
Tel. 077 980 822

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075436275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам