1 / 1
Se prodava plac naselba radisane Bel Kamen
14.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 22:38

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

370 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac naselba radisane Bel Kamen placov e vo Gradezen reon bez nikakvie dolgovi poveke informaci javetese 003897641947166

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ferdo
Потврден огласувач
003897641947166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам