1 / 4
MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA OD ČISTO DRVO
1 €
12.09.2022 20:04

Охрид / Охрид

Dimenzija na masata 70x70sm cena 2300 i taburetka cena 700 den.predmetite se od čisto drvo a masata ima ii debelo zidno staklo.Tel.za kontakt 078 224.053.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Zora Talevska
Потврден огласувач
078224053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам