1 / 10
AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 110HP SPORT PACK ULTRA
16.200 €
Со вклучен ДДВ
16.01.2023 09:11

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Навигационен Систем
Климатроник [ДВОЗОНСКИ]
Паркинг Сензори
Сензори за Дожд
Мерач на Притисок во Гуми
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2015
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
ОПИС
Година:
2015
Марка:
AUDI
Модел:
A3
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
1.6TDI 110HP
Кубикажа:
1600 cm3
Коњски сили:
110 HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
HATCHBACK
Километража:
120000
Надворешна боја:
Бела
Шифра:
159005
16,200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 508 STATION-WAGON 1.6 HDI 120HP AUTOMATIC

10600 €

VW ARTEON R-Line 2.0TDI 190HP 4-MOTION 3 X R-LINE AUTOMATIC

39600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам