1 / 8
AUDI A4 2.0TDI 122HP BUSINESS LINE
20.400 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
16.01.2023 09:09

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

89 kw / 121 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
Климатроник
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
AUDI DRIVE SELECT
Мерач на Притисок во Гуми
AUDI PRE SENSE ®
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 01/2017
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
ОПИС
Година:
2017
Марка:
AUDI
Модел:
A4
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
2.0TDI 122HP
Кубикажа:
2000 cm3
Коњски сили:
122 HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
СЕДАН
Километража:
165000
Надворешна боја:
Сина
Шифра:
050087

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

VW ARTEON 1.5 TSI 150HP

24800 €

AUDI A4 AVANT 2.0TDI 122HP

19300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам