1 / 9
Се изнајмува деловен простор во строг центар
1 МКД
09.08.2022 15:07

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

319 m²

Греење:

Струја

Се изнајмува деловен простор во вкупна површина од 319 м2, приземје плус два ката, во централно градско подрачје, нова градба, со централна клима, инсталирани алармни уреди и камери.

Деловниот простор се наоѓа во сторг центар, ул.Кузман Јосифоски, веднаш до Сетек ( во непосредна близина на полициската станица, катната гаража, домот на културата, плоштадот... )

Објектот има два влеза, со што има можност за изнајмување по катови. Одговара за секаква намена : секаков вид на трговија, обложувалници, казина, банки, државни институции, канцеларии, мини трговски центри.

Достапен да се види во секој момент.
Информации : 075/438-460 Филип

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Filip
Потврден огласувач
075438460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам