1 / 12
BMW X5 M50D 3.0d 400HP SPORT TWINTURBO PREMIUM AUTOMATIC
108.600 €
16.01.2023 09:09

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

45000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

294 kw / 400 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Затемнети Стакла
Борд Компјутер [КОЛОР]
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
DISTANCE Control
F1 Shift - Типтроник
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
Климатроник [ДВОЗОНСКИ]
Греачи на Седишта
Прилагодлива Суспензија
Хидрауличчна Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
360° View КАМЕРА
Bird View Камера
Спортски Седишта
Кожен Ентериер
ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
VIRTUAL DASHBOARD
HILL-HOLD Assist
FRONT Assist
SIDE Assist
LANE Assist
Blind Spot Monitor
Auto Hold
HEAD-UP Display
Меморија на Седишта
Масажер во Седишта
Мерач на Притисок во Гуми
LASER Headlights
HARMAN-KARDON SURROUND SYSTEM
КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ
Wireless CHARGER
VOICE ASSISTANT
Електрика на Волан
GESTURE Control
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 2019
● РЕГИСТРИРАН ДО 15.07.2023
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА
ОПИС
Година:
2019
Марка:
BMW
Модел:
X5
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
3.0d 400HP
Кубикажа:
3000 cm3
Коњски сили:
400 HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
45000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
K58333
108,600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE SPORT+ 220CDI 170HP 4-MATIC 9G-TRON

36400 €

BMW X5 sDrive25d 211HP AUTOMATIC

42400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам