1 / 7
AUDI A6 40TDI 204HP S-TRONIC AUTOMATIC
47.300 €
Со вклучен ДДВ
16.01.2023 09:12

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПРЕМА
ABS
AirBag
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Борд Компјутер [КОЛОР]
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
Греачи на Седишта
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Сензори за Дожд
LED Пакет
MATRIX LED Светла
START-STOP Систем
VIRTUAL DASHBOARD
LANE Assist
Auto Hold
AUDI DRIVE SELECT
Мерач на Притисок во Гуми
AUDI PRE SENSE ®
Wireless CHARGER
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 12/2019
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
ОПИС
Година:
2020
Марка:
AUDI
Модел:
A6
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
40TDI 204HP
Кубикажа:
2000 cm3
Коњски сили:
204 HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
СЕДАН
Километража:
90000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
027545

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

VW ARTEON 2.0TDI 150HP ELEGANCE NAVI

27300 €

ALFA-ROMEO STELVIO 2.2D 160HP AUTOMATIC

26600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам