1 / 7
VEKTRA 1.8-PLIN-VESPA HAMASI 150.
1.699 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.10.2022 10:17

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vektrata e 97g.1.8-16v ispravna socuvana. Plin registr. 6.2023g.Vespa HAMASI 2008 150cm komplet ispravna registr. 8.2023g se prodava zaedno. Moze i posebno. ZAMENA za ponovo vozilo so MOJA DOPLTA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Audi
Потврден огласувач
071505125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам