1 / 3
Radilica za aprilija RS 50 ispravna
1 МКД
28.09.2022 15:00

Прилеп / Прилеп

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

1999

Модел:

RS 50

Километри:

5000

1

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078234020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам