1 / 2
Maxell Bluetooth Earphones EB-BT750 METALZ - Novi
990 МКД
Со вклучен ДДВ
10.08.2022 10:53

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Maxell Bluetooth Earphones EB-BT750 METALZ

Wireless Bluetooth headphones made with metal touch for higher sound quality
Secure fit wing on headphones
Rechargeable lithium battery for continuous use for a minimum of 2 hours in a row
Bluetooth range up to 10 meters
Small built-in knob control: Volume + = Next song, Play / Pause = Answer call, Volume - = Previous song
Built-in microphone
Micro USB charging input
High quality sound
Packaging includes micro USB cable, mini bag for headphones and manuals
* Play / talk time may vary according to different devices, volumes and environments

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Mikrofoni so zvucnik za karaoke - novi

650 МКД

Maxell TWS DYNAMICS EB-BT95 Bluetooth True Wireless Black

2490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам