1 / 1
Se prodava velosiped
2.000 МКД
Цената не е фиксна
10.08.2022 16:01

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava zenski velosiped
Kontakt 077 737 743 Pavle

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Љубен
Потврден огласувач
076441913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам