1 / 5
PRODAVAM NOVA KUJNA NEKORISTENA BELA MAT
9.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.03.2023 17:53

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM NOVA KUJNA NEKORISTENA BELA MAT
INFO NA VIBER 072 254 719

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

VIBER
1615
Потврден огласувач
a_vlatko_99@yahoo.com
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам