1 / 4
Kapace za sediste suzuki k7 i fabricki izduv
50 €
05.09.2022 09:59

Прилеп / Прилеп

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

K7

Километри:

15000

50€ kapace
50€ izduv
Fiksni ceni

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
+38978226033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам