1 / 10
Yamaha N Max 125
1 €
13.10.2022 13:11

Прилеп / Прилеп

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

N Max 125

Километри:

20000

направен фул сервис
регистрирана до 6.2023
потрошувачка 2.3л на 100км
ABS сопирачки напред назад
фабрички LED предни светла (кратко и долго)
Bordcomputer

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

BOBI
ПРИЛЕП - Автопат M5/ Прилеп - Битола
Потврден огласувач
075406581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам