1 / 6
Masina za glazura i ford transit kombe komplet
1 €
23.08.2022 12:01

Долнени / Прилеп

Se prodava masina za glazura iber cuk marka Brikman mn dobro socuvana vo ispravna sostojba i ford transit kombe vo ispravna sostojba komplet za rabota
Kontakt tell: 076761224
076761224
076761224
076761224

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Adem
Потврден огласувач
070747618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам