1 / 6
KYMCO DOWNTOWN 300CC 2009 GOD.
1.899 €
Цената е фиксна
22.11.2022 14:38

Прилеп / Прилеп

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

DOWNTOWN

Километри:

25000

Vo dobra soatojba
Napraven servis pred 100km
Maslo motul filtri
Kocioni plocki
Svejcica ngk
Gumi donlup pred 3500km
Akumulator
Abs
Led svetla
Mozna e zamena
Po detalno na
075 886 555

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

STOLE
Потврден огласувач
075886555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам