1 / 2
MASINA ZA SUSENJE NA ALISTA SUSARA
1 €
10.08.2022 19:26

Прилеп / Прилеп

Se prodava ne koristena voopsto MASINA ZA SUSENJE NA ALISTA SUSARA KONDENZACIONA BEZ POTREBEN ODVOD. Машината за сушење е во исправна состојба и не е користена. За информации јавете се на мобилен 075641144 PAVLINCE.

Категорија: Останато

Се продава од:

NIKOLA
Потврден огласувач
075754485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам