1 / 2
Се продаваат летни гуми / gumi
1 МКД
02.12.2022 11:51

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Се продаваат летни гуми.

Инфо

078250151

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам