1 / 12
PEUGEOT 308 1.6 BLUEHDI 100HP
9.600 €
16.01.2023 09:13

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

73 kw / 99 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2015
Марка:
PEUGEOT
Модел:
308
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
1.6 BLUEHDI 100HP
Кубикажа:
1600 cm3
Коњски сили:
100 HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
HATCHBACK
Километража:
205000
Надворешна боја:
Темно Сива
Шифра:
219709
9,600 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Климатроник
LED Пакет
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2015
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL ANTARA 2.2CDTI 163HP

9600 €

NISSAN QASHQAI CROSSOVER 1.5DCI 110HP BUSINESS EDITION

18500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам