1 / 12
REALME WATCH
2.800 €
Цената е фиксна
11.08.2022 16:29

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

prodavam realme watch nov nekoristen
meri saturacija na krv,puls idr.
moze da se povrze so bilo koj mobilen i podrzuva android
📞078260560

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

oglasuvac
Потврден огласувач
078000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам