1 / 10
Suzuki GSR 600
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 22:04

Прилеп / Прилеп

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2009

Модел:

GSR

Километри:

40000

Motorot e vo odlicna sostojba registriran do 04.2023

Bez zameni!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075815342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам