1 / 4
Digitalna lazica - vaga
799 МКД
11.08.2022 22:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🆕 Ново

Дигитална лажица за мерење со голема прецизност. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш да подготвите одлични јадења според проверени рецепти. Рачката е од ABS пластика обложена со нерѓосувачки челик, а лажичката е пластика со челичен држач. Точен и лесен за употреба, идеална алатка за мерење мали тежини како брашно, путер, крем, чај и сл.
☑ LCD дисплеј
☑ 2 Лажици - 30ml и 80ml.
☑ Максимална тежина: 500gr
☑ Вредност на поделба: 100g/0.01g - 500g/0.1g.
☑ Батерии: 2XAAA (Вклучено).
☑ 7 Мерни единици: g, oz, ct, tl, dwt, gn, ozt.
☑ Димензии: 22.8 x 5.5 x 2.3cm
⚠️ За правилно функционирање и мерење вагата треба да биде поставена на рамна површина.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Clever Cuter - Multifunkcionalen Noz i daska za seckanje

550 МКД

Digitalna kujnska vaga

799 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам