1 / 9
Iveco 35s14
6 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2022 19:30

Прилеп / Прилеп

Iveco 35s14 2009 godina 2.3 motor registrirsno do 05 mesec 1300 kg se vozi so b povejce inf na 078290121

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078305009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам