1 / 8
Ford transit
2 €
11.08.2022 22:17

Прилеп / Прилеп

Ford transit 1997 God patnicko8+1 reg do 07 mesec pali vozi povejce inf 078290121

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078305009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам