1 / 5
FLUKE 650 LAN Cabelemeter
600 €
25.01.2023 00:00

Куманово / Куманово

Prodavam poloven istrument za merenje na mrezi, i mrezni kabli: Coaxial, UTP originalen, FLUKE made in USA Cena 36000den tel za kontakt: 071 397 675

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Ime
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам