1 / 1
Formatiranje i Instaliranje na Windows
400 МКД
24.09.2022 16:22

Аеродром / Скопје

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активирање на Windows и инсталирање на Office 2019 програми (Word, Excel, PowerPoint)

⚠️ НАПОМЕНА: ПРИ ИНСТАЛИРАЊЕТО НА WINDOWS-ОТ МОЖЕ ДА СЕ ЗАЧУВААТ ДОКУМЕНТИ ПО ВАШ ИЗБОР ⚠️

📁 Форматирање и инсталирање на Windows - 400ден.

🗃 Форматирање и инсталирање на Windows + инсталирање на Office 2019 програми (Word, Excel, PowerPoint) - 500ден.

📱Контакт - 078 392 542

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Лука
Потврден огласувач
078392542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам