1 / 8
SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP
200 €
19.08.2022 15:00

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1981

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Bulevar Goce Delcev

Se izdava kompletno opremen stan od 40 m2 vo centarot na gradot vo zgradata nad pizza Leone. Stanot se izdava na podolg vremenski periot. Napomena stanot e sloboden posle 01 septemvri

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Igor
Потврден огласувач
070765276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам