1 / 5
Apartman za izdavanje vo Ohrid
10 €
Цената не е фиксна
06.02.2023 09:21

Охрид / Охрид


Apartman L.B
Nov kompletno ureden apartman vo blizina na Bolnicata
( Ul .Pitu Guli)
Pogoden za 3 osobi.
Cena 25 e. za dve osobi
30 e. za tri osobi.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Lile
Потврден огласувач
070960996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам