1 / 11
OPEL CORSA 06 1.2 BENZIN -ИДЕАЛНА ЗА ПОЧЕТНИК -ТОП СОСТОЈБА
По Договор
23.09.2022 12:56

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Opel Corsa 2006 1.2 benzin 59kw/80hp

Увезена е од Италија и платени се сите давачки до регистрација.

Како ентериерот така и екстериерот се редовно одржувани имаксимално зачувани.

Поседува алуминимски бандажи со 4 одлични гуми.

Има 1.2 бензиски мотор со 80 коњски сили кој во склоп со лесната каросерија покажува одлични резултати, а истовремено е доста економичен.

Колата е иста како на сликите и можи да се види во секое време.
За повеќе информации ѕвонете на: 079/317-918

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oki
Потврден огласувач
075358050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам