1 / 4
Novi ,kozeni rakavici - profesional ,,BOS,,Racing
1 €
27.09.2022 20:39

Кочани / Кочани

Se prodavat novi profesionalni rakavici ,
Doneseni od svajcarija
Novi so tiketa
Racing.
Prirodna koza.
Se praka po kargo
Cena 4500 den.
Kontakt 072275693

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Ракавици

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
072275693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам