1 / 4
Se prodava radio izvaden od Mercedes E klasa
70 €
05.11.2022 11:38

Богданци / Гевгелија

Radioto si raboti odlicno,izvadeno e od Mercedes E klasa,nema izgrebano nitu cuknato radioto e kako novo.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
071271447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам