1 / 2
HDD 3.5
1 МКД
25.09.2022 00:14

Аеродром / Скопје

WD 2TB 1700 denari
Samsung 1.5TB HD154UI 1000 denari - 2 komada
Hitachi 7200 rpm H3d10003272s 1200 denari
WD blue 500gb 500 denari 2 komada
WD black 500gb 800 denari
wd green 500gb 500 denari


Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Иле
Потврден огласувач
075640674
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам