1 / 2
Ekrani
1 МКД
Денес 15:02

Аеродром / Скопје

Polovni odlicni ekrani!
Imam 40 pinski slim 15.6'
I 40 pinski obicni 15.6'
I drugi modeli kako na primer 15'4 i slicno...

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

.
Потврден огласувач
070297612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам