1 / 6
Cisterna 3toni
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 15:03

Куманово / Куманово

Prodavam cisterna koja ima kapacitet od 3 tona.
Kontakt: 076 472957

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
076472957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам