Se prodava stara kuka vo centar na Prilep
35.000 €
28.08.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

97 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1900

Година на реновирање:

1900

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Skopska br.9

Se prodava stara kuka vo centarot na Prilep so odlicna lokacija na adresa Skopska br. 9 kaj raskrsnicata Cumovcani. Kukata e so sredeni dokumenti vednas moze da se prefrli. Moze da se vidi vo sekoe vreme.
Tel. za kontakt
078 403 780 Branko
071 208 388 Mile

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
078403780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам