1 / 3
Prodavam velosipet rapit kako nov
8.500 МКД
9.000 МКД
18.11.2022 19:28

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Velosipet rapit kupen 2021 mnogu malku e koristen

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

vasko zahariev
Потврден огласувач
070368127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам