1 / 11
Diskovi i plocki za MERCEDES
50 €
31.10.2022 17:17

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Mercedes

Tип на делови:

Систем за сопирање /Кочници

Predni i zadni diskovi i plocki za MERCEDES vo odlicna sostojba. Pasiraat na poveke vidovi mercedes....

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

------
Потврден огласувач
070752830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам