1 / 2
Bandasi PEUGEOT 407
270 €
13.08.2022 18:04

Прилеп / Прилеп

KOMPLET ALUMINIUSKI BANDASI 5X108 ZA PEUGET 407
SO NOVI LETNI GUMI
GUMITE SE VOZENI 5000km

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

avtozlateski
aleksandar makedonski br18
Потврден огласувач
076662150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам