1 / 5
MITSHUBISHI OUTLANDER 2.0 (4x4) MOZE ZAMENA
7.450 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 11:44

Штип / Штип

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Outlander

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MITSUBISHI OUTLANDER SUV 2.0 (4X4)

103 KW - 140 KS

- 210.000 KM (MOZE PROVERKA KADE SAKATE)

- NEUVEZUVANO, KUPEN VO SALON VO MKD.

- PRVA REGISTRACIJA 31.12.2008.


- 4X4 , 4WD, 2WD MODE, LOCK MODE
- 6+1 BRZINI MANUELEN MENUVAC
- NOVI GUMI
- TEMPOMAT
- KOMANDI NA VOLAN
- KLIMATRONIK
- 12 AIRBAGS
- SERVO VOLAN
- ABS, ESP, SRS,
- EL STAKLA
- HALOGENKI
- 2 KLUCA SO KOD VO SLUCAJ DA GI ZAGUBITE
- MOTOROT E BEZ KAPKA MASLO
- VGRADENA VLECNA KUKA SO A-test
- GOLEM SERVIS PRED 2000 KM
- KOMBINIRANA POTROSUVACKA 7.5 L/100 km
- MOZE DA SE VIDI I PROBA VO SEKOE VREME

MOZNA E I ZAMENA, PONUDETE NA VIBER

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078291717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам