1 / 6
SE PRODAVAAT TROSED I DVOSED
1 €
14.08.2022 14:01

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat dobro socuvani trosed i dvosed kupeni pred 4 godini od Vardar mebel, istite se funkcionalen mehanizam klik klak, koj funkcionira perfektno! So istite doagja i klub masa koja e perfektno socuvana i na istata ima staklena povrsina.. Za kupeni site zaedno raboti ima ekstra cena, a moze i odelno, no vo toj slucaj cenata e razlicna..
Telefon za kontakt: 078/291047
070499399

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Благица
Потврден огласувач
070249919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам