1 / 3
Се продаваат плугови
350 €
28.04.2023 19:59

Прилеп / Прилеп

Се продаваат плугови Винички, како нови.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
077600850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам