1 / 7
Lancia lybra 2.0
750 €
20.08.2022 10:22

Долнени / Прилеп

Марка:

Lancia

Модел:

Lybra

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Pali vozi e so full oprema
Benzin 150ks
Info 075 876 284

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
070517007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам